Co u nas słychać?

Na Klifie – co nowego w sezonie 2021?

Gdy ostatni Goście opuścili nasz Kompleks w październiku ubiegłego roku, zamknęliśmy domki na zimowe miesiące i… przystąpiliśmy do tworzenia planu na rok 2021!

Bardzo zależy nam na najwyższym poziomie komfortu naszych Gości. Na Klifie to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o głębokim relaksie, prawdziwej radości z urlopu, oderwaniu się od rzeczywistości oraz naładowaniu baterii na cały rok ;)

Rozmowy z naszymi Gośćmi okazały się niezwykle cennym źródłem informacji. Podstawą dla wszystkich działań, jakie wzięliśmy pod uwagę były Wasze opinie. Teraz czas je wykorzystać i podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej! Nadchodzący sezon 2021 przeniesie zmiany i nowe udogodnienia, które mamy nadzieję spotkają się z pozytywnym przyjęciem.
Oto pierwsze z nich:

1. REZERWACJE ONLINE
Już teraz możecie dokonać rezerwacji wybranego domku w Kompleksie Na Klifie, korzystając z naszego systemu online! Link do rezerwacji > TUTAJ Oprócz tego, że rezerwacje online są szybkie i wygodnie, dla tych, którzy zarezerwują domek za pośrednictwem naszej strony przygotowaliśmy atrakcyjne promocje i bonusy! Zapraszamy!

2. NOWE KATEGORIE DOMKÓW (tylko w przypadku rezerwacji bezpośrednio na stronie na-klifie.pl)
Standard, Grill&Fun czy Premium? W tym roku umożliwiamy naszym Gościom wybór domku w zależności od potrzeb i upodobań. Różnice polegają m.in. na lokalizacji domku w stosunku do basenu (bliżej vs. dalej) czy wyposażeniu domków np. w sprzęt grillowy. Więcej szczegółów znajdziecie w ofercie specjalnej > MAJÓWKA 2021.

3. MASAŻE PRZEZ CAŁY ROK
Jeśli obserwujecie nas w mediach społecznościowych, pewnie już wiecie, że nasz mini salon masażu Na Klifie świadczy usługi przez cały rok! To oferta zarówno dla mieszkańców Rewala oraz okolic, jak i odwiedzających nasze strony. Wystarczy zadzwonić i umówić termin: 783 800 085

 

4. REALIZACJA BONÓW TURYSTYCZNYCH
Potwierdzamy, że w Kompleksie Na Klifie możecie zrealizować bony turystyczne :)

Na razie to wszystkie udogodnienia, o których oficjalnie możemy Was już informować. Pomysłów na dodatkowe inicjatywy mamy jeszcze mnóstwo ;) Jak tylko zdecydujemy wdrożyć idee w życie, na pewno dowiecie się pierwsi! Tymczasem zapraszamy do rezerwacji domków Na Klifie w sezonie 2021. Ruszamy już w majówkę!

Podziel się: