Co u nas słychać?

Co u nas słychać?

Co robić w Rewalu w chłodniejsze dni?

Pogoda nad polskim morzem bywa zmienna. I choć nie mamy na nią wpływu, wiemy, że brak słońca to nie powód, aby rezygnować z urlopowych przyjemności. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jak wykorzystać czas spędzony w Rewalu i okolicach w chłodniejsze dni.

czytaj więcej

Co mówi o nas Goście? Sprawdź opinię!

Wiemy, że wakacyjny urlop to wyjątkowy, długo wyczekiwany czas. W dzisiejszym wpisie dzielimy się relacją od pani Ani, która wraz z rodziną spędziła kilka dni w Na Klifie w sezonie 2023 :)

Atrakcje w Rewalu - sprawdź miejsca, które warto odwiedzić podczas urlopu

Rewal, w którym znajduje się nasz Kompleks, to przyjazna turystom, klimatyczna nadmorska miejscowość. Przygotowaliśmy listę najciekawszych atrakcji w Rewalu. Sprawdź!

Sezon 2023 w Kompleksie Na Klifie otwarty! Sprawdź, co Cię czeka...

Przytulne, klimatyzowane domki, baseny, SPA, niewielka odległość od morza i piękna okolica to niewątpliwie idealne warunki do wspaniałego urlopu. Zapraszamy do Rewala na rodzinne wakacje, a także przyjemny wypoczynek w gronie przyjaciół w sezonie 2023!

Urlop we wrześniu - naładuj baterie przed zimą!

Choć z końcem sierpnia kończą się wakacje, nie oznacza to końca kalendarzowego lata. Wrzesień w Polsce to zazwyczaj nadal przyjemne temperatury, słońce i… spokój! Jednak plusów jest znacznie więcej!

Klimatyczny taras i bar letni Na Klifie

Wszystkich naszych Gości oraz turystów spędzających urlop w Rewalu gorąco zapraszamy do odwiedzenia baru letniego Na Klifie! Działamy codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. W Barze Na Klifie serwujemy pyszne przekąski, orzeźwiające napoje, słodk

5 powodów, dla których warto grać w golfa

Coraz więcej osób w Polsce próbuje swoich sił na polu golfowym. Okazuje się, że ten rodzaj aktywności jest nie tylko odprężający i wciągający, ale ma także pozytywny wpływ na zdrowie!

Wycieczki rowerowe są zdrowe!

Wycieczki rowerowe to świetny pomysł na aktywność podczas urlopu. Oprócz niezapomnianych wrażeń, jakich dostarczą przejażdżki po naszych pięknych okolicach, warto wiedzieć, że jazda na rowerze ma także pozytywny wpływ na stan zdrowia.

Naturalna siła aloesu w SPA Na Klifie!

Aloes to roślina, która ma ogromną moc! Współczesne badania naukowe potwierdzają spektakularną aktywność biologiczną substancji zawartych w miąższu z liści aloesu. Witaminy, związki mineralne, enzymy, kwasy i wiele innych bezcennych substancji. Chcemy dzie

5 powodów, dla których warto nas odwiedzić poza sezonem wakacyjnym

Polskie wybrzeże jest piękne o każdej porze roku. Choć najwięcej turystów odwiedza nas w okresie letnim, warto poznać kilka powodów, dla których przyjazd wiosną lub jesienią będzie równie korzystny.