Co u nas słychać?

Co u nas słychać?

The best of 2020, czyli za co nasi Goście pokochali Na Klife!

Choć to jeszcze za wcześnie na całoroczne podsumowania, podczas przygotowywania oferty 2021 dokładnie przyjrzeliśmy się opiniom Gości, którzy ostatni urlop spędzili w naszych słonecznych progach. Zobaczcie, dlaczego warto nas odwiedzić!

czytaj więcej

Mind & Body Fitness – weź udział w turnusach relaksacyjnych w „Na Klifie”

„Na Klifie” to miejsce stworzone do relaksu. Bliskość natury, spokojna lokalizacja, piękne widoki sprawiają, że nasz Kompleks to idealna przestrzeń do realizacji wyjątkowych projektów, takich jak turnusy Mind & Body Fitness, które już wkrótce odbędą się w

W Na Klifie jest bezpiecznie!

W Na Klifie zapewniamy naszym Gościom maksimum komfortu. Wiemy, że czas urlopu to długo wyczekiwany okres odpoczynku od codziennych spraw i zmartwień. Dołożyliśmy więc wszelkich starań, aby pobyt u nas był przyjemny, relaksujący i bezpieczny.

Test akcesoriów zero waste pomocnych w utrzymaniu czystości. Zobacz!

Podobno porządek w domu, to porządek w głowie. A że pora roku jak najbardziej sprzyja domowym rewolucjom, postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami w użytkowaniu wyjątkowych akcesoriów pomocnych w utrzymaniu czystości. Do dzieła!

Test gadżetów zero waste przydatnych w podróży (i nie tylko). Sprawdź!

Obiecaliśmy i jest! Nasz osobisty, subiektywny test trzech wybranych gadżetów zero waste, które mogą być przydatne w podróży i nie tylko. Mamy nadzieję, że nasze krótkie recenzje, pomogą Wam w wyborze praktycznych, ciekawych, dobrej jakości produktów.

Tężnia solankowa, sauna IR, jacuzzi. Zapraszamy do Strefy SPA!

Postanowiliśmy wykorzystać wyjątkowy, nadbałtycki mikroklimat i dać naszych gościom jeszcze więcej! Strefa SPA Na Klifie składa się z kilku części. Do Waszej dyspozycji oddajemy tężnię solankową, saunę IR oraz jacuzzi.

Nowy Rok, nowy start!

Koniec starego, a początek nowego roku to symboliczny czas, w którym większość z nas tworzy listy postanowień noworocznych. Na własnym przykładzie podpowiemy Wam, jakich zasad trzymaliśmy się realizując nasze marzenie o Kompleksie „Na Klifie”.

Oryginalne, pomysłowo, od serca – lista prezentów made by Na Klifie

Święta tuż, tuż… A jak Święta to i prezenty! Wszyscy lubimy je dostawać, a jeszcze bardziej obdarowywać nimi najbliższych. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę wartościowych i oryginalnych prezentów made by Na Klifie. Zobaczcie!

Segregacja śmieci dla początkujących cz.2

O co chodzi z tymi kolorami czyli krótka instrukcja co i do którego pojemnika należy wrzucać aby to wszystko miało sens!

Zmiany zaczynajmy od siebie. Prosta recepta na życie zero waste dla każdego.

Dziś o prostych i skutecznych metodach wprowadzania zasad zero waste do życia każdego z nas, opowie nam Kasia Wągrowska, autorka inspirującego bloga ograniczamsie.com