Co u nas słychać?

Wycieczki rowerowe są zdrowe!

Wycieczki rowerowe to świetny pomysł na aktywność podczas urlopu. W naszych okolicach czekają na Was doskonale przygotowane szlaki rowerowe o różnym stopniu trudności. Warto wiedzieć, że Rewal znajduje się na trasie Nadmorskiego Szlaku Rowerowego wokół Bałtyku R-10. Szczegółowe informacje oraz mapki opublikowaliśmy TUTAJ.

Korzyści dla zdrowia

Oprócz niezapomnianych wrażeń, jakich dostarczą wycieczki po naszych pięknych okolicach, warto wiedzieć, że jazda na rowerze ma także pozytywny wpływ na stan zdrowia. Wzmocnienie mięśni, poprawa wydolności, lepsza postawa, szybszy metabolizm, doskonałe samopoczucie. To także trafny wybór dla osób, które nie lubią lub nie mogą biegać, ze względu na spore obciążenie stawów w czasie aktywności.

Regularne przejażdżki, niezależnie od poziomu intensywności czy warunków podczas jazdy, mogą skutecznie poprawić kondycję oraz wspomóc utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Rowery w Na Klifie

Już wkrótce na terenie Kompleksu Na Klifie powstanie wypożyczalna rowerów, gdzie nasi pracownicy bedą Wam pomagali w wyborze odpowiedniego, bezpiecznego sprzętu. Tymczasem w recepcji czekają na Was mapki z trasami znajdującymi się w Rewalu i okolicach.

Przyjemne i pożyteczne

W Na Klifie łączymy beztroski wypoczynek z szeroką ofertą aktywności. Wiemy, że wakacje to szczególny czas, kiedy, często tylko raz w roku możecie się naprawdę zrelaksować i wypocząć. Podczas urlopu w Na Klifie możecie połączyć to, co przyjemne (plaża, basen, SPA) z tym, co pożyteczne dla zdrowia (rowery, golf, spacery).

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się: