Co u nas słychać?

Co u nas słychać?

Kompleks Na Klifie tuż przy trasie Nadmorskiego Szlaku Rowerowego wokół Bałtyku R-10

Kompleks Na Klifie znajduje się tuż przy trasie Nadmorskiego Szlaku Rowerowego wokół Bałtyku R-10. Wycieczka rowerowa to idealny sposób na aktywne spędzenie czasu oraz niezapomnianą przygodę.

czytaj więcej

Domki Na Klifie: Standard, Grill & Fun, Premium - czym się różnią?

W Kompleksie Na Klifie ponad wszystko dbamy o komfort naszych Gości! Oprócz wielu dodatkowych atrakcji nasi Goście mogą wybrać rodzaj domku, który najlepiej spełni ich oczekiwania.

Oferta śniadaniowa w Na Klifie

Świeże pieczywo, dodatki, warzywa, owoce, a nawet chrupiące croissanty! Śniadania w Na Klifie przygotowujemy specjalnie dla naszych Gości.

Nowość! Innowacyjny zabieg SPA w Na Klifie – maska PLÉSYR

Szwajcarska marka PLÉSYR podbija zachodnie rynki medycyny estetycznej! Maska PLÉSYR to naturalna, bezpieczna, nieinwazyjna alternatywa dla botoksu! Z przyjemnością informujemy, że zabieg będzie dostępny dla gości Na Klifie już w tym sezonie.

Na Klifie – co nowego w sezonie 2021?

Nadchodzący sezon 2021 przeniesie zmiany i nowe udogodnienia, które mamy nadzieję spotkają się z pozytywnym przyjęciem. Oto pierwsze z nich!

Konkurs Świąteczny Na Klifie!

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wyglądają przedświąteczne przygotowania w Waszych domach! Podzielcie się z nami swoimi patentami na wyjątkowe Święta, biorąc udział w konkursie na Facebook'u Na Klifie ;)

The best of 2020, czyli za co nasi Goście pokochali Na Klife!

Choć to jeszcze za wcześnie na całoroczne podsumowania, podczas przygotowywania oferty 2021 dokładnie przyjrzeliśmy się opiniom Gości, którzy ostatni urlop spędzili w naszych słonecznych progach. Zobaczcie, dlaczego warto nas odwiedzić!

Mind & Body Fitness – weź udział w turnusach relaksacyjnych w „Na Klifie”

„Na Klifie” to miejsce stworzone do relaksu. Bliskość natury, spokojna lokalizacja, piękne widoki sprawiają, że nasz Kompleks to idealna przestrzeń do realizacji wyjątkowych projektów, takich jak turnusy Mind & Body Fitness, które już wkrótce odbędą się w

W Na Klifie jest bezpiecznie!

W Na Klifie zapewniamy naszym Gościom maksimum komfortu. Wiemy, że czas urlopu to długo wyczekiwany okres odpoczynku od codziennych spraw i zmartwień. Dołożyliśmy więc wszelkich starań, aby pobyt u nas był przyjemny, relaksujący i bezpieczny.

Test akcesoriów zero waste pomocnych w utrzymaniu czystości. Zobacz!

Podobno porządek w domu, to porządek w głowie. A że pora roku jak najbardziej sprzyja domowym rewolucjom, postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami w użytkowaniu wyjątkowych akcesoriów pomocnych w utrzymaniu czystości. Do dzieła!