Co u nas słychać?

The best of 2020, czyli za co nasi Goście pokochali Na Klife!

Choć to jeszcze za wcześnie na całoroczne podsumowania, podczas przygotowywania oferty 2021 dokładnie przyjrzeliśmy się opiniom Gości, którzy ostatni urlop spędzili w naszych słonecznych progach :) Na tej podstawie przygotowaliśmy ranking najlepiej ocenianych atrakcji i udogodnień w Kompleksie Na Klifie. Zobaczcie, dlaczego warto nas odwiedzić!

Miejsce 1 – Strefa basenowa

O tym, że pogoda nad polskim morzem jest nieprzewidywalna, wiemy wszyscy. Dlatego, kiedy tworzyliśmy projekty Kompleksu Na Klifie ważnym aspektem było zapewnienie naszym Gościom atrakcji, z których mogą korzystać niezależnie od aury. Basen z możliwością zadaszenia okazał się strzałem w 10! Czy słońce, czy deszcz nasi urlopowicze mogli korzystać ze Strefy basenowej o każdej porze dnia. Zdecydowanie w aktywnościach basenowych prym wiodły dzieciaki, które pobijały rekordy w czasie spędzanym na zabawach w wodzie.

Miejsce 2 – Strefa SPA

Urlop to dla nas synonim relaksu, odprężenia i oderwania się od codziennych problemów. Strefa SPA od początku była naszym oczkiem w głowie. Początkowo w projektach pojawiła się Sauna IR, z której ze względu na niższą temperaturę mogą korzystać także dzieci i osoby starsze oraz Tężnia solna wspierająca pracę układu oddechowego. Następnie dołączyły jacuzzi, gdzie nasi Goście mogli wypoczywać w przyjemnej atmosferze. Po otwarciu Kompleksu nawiązaliśmy współpracę z certyfikowaną masażystką, która (musicie uwierzyć nam na słowo) cudownie uwalnia ciało od napięć, a umysł od stresów. Kilka dni pokazowych sprawiło, że grafik naszej masażystki pękał w szwach ;)

Strefa SPA od początku sezonu 2020 cieszyła się sporym zainteresowaniem. To potwierdziło nasze przypuszczenia, że wakacje to dla wielu osób potrzeba skupienia się na sobie, swoich potrzebach, szczególnie tych związanych ze spokojem i relaksem.

Miejsce 3 – Domki Na Klifie

Przytulne, przestronne, funkcjonalne – takie są domki w Kompleksie Na Klifie. Nie wszyscy szybko adaptują się do nowego otoczenia, nawet na wakacjach. Naszym celem było stworzenie domowej, przyjaznej atmosfery, także w kwestii zakwaterowania. Chociaż w każdym domku Goście mieli zapewnione podstawowe wyposażenie, zadbaliśmy o detale, które sprawiły, że każdy z nich różni się od pozostałych. Obrazy od polskich, utalentowanych artystów, drobiazgi dekoracyjne to wszystko sprawia, że wnętrza nabierają unikalnego charakteru i pozwalają naszym Gościom cieszyć się czasem spędzonym w Na Klifie.

Chcieliśmy podzielić się z naszymi wczasowiczami także ideami, które są dla nas ważne na co dzień, w tym dobrymi praktykami zero waste. W każdym domku Goście mogli przetestować ekologiczne, przyjazne naturze gadżety i produkty, np.: myjki, płyny do naczyń, lniane woreczki na żywność itd. W widocznych miejscach umieściliśmy informacje o prawidłowej segregacji odpadów, tak, aby każdy bez zbędnego wysiłku, mógł poznać podstawowe zasady ich sortowania.

Wiemy od tegorocznych przyjezdnych, że domki w 100% spełniły ich oczekiwania. Nie zmienia to faktu, że mamy kilka pomysłów na dodatkowe udogodnienia, które wprowadzimy jeszcze przed sezonem 2021 ;)

Miejsce 4 – Blisko plaży

Wyjście na plaże, szczególnie rodzinne, to najczęściej wyższy poziom logistyki. Ręczniki, leżaki, parawan, zabawki plażowe, kremy, przekąski itd. Goście Na Klifie bardzo często wybierali nasz Kompleks m.in. z w powodu bliskiej odległości do morza. Jak zobaczycie na poniższym filmie, to niespełna kilka minut drogi spacerem piękną, zieloną aleją. Nic dodać, nic ująć ;)

Miejsce 5 – Bar Na Klifie

Nasze domki są zaopatrzone w aneksy kuchenne, dzięki czemu każdy może przygotowywać posiłki według własnych preferencji i w dowolnym czasie. Nie zmienia to faktu, że podczas urlopu chcemy być rozpieszczani, także kulinarnie. W Barze Na Klifie raczyliśmy Gości pysznymi naleśnikami, koktajlami, aromatyczną kawą oraz wieloma innymi pysznościami, za które często nas chwalono. Choć bar z tarasem widokowym znajdujący się tuż obok basenów miał być tylko dodatkiem do atrakcji w Na Klifie, ostatecznie stał się chętnie odwiedzanym centrum Kompleksu. I tego będziemy się trzymać, rozwijając ofertę Baru w następnym sezonie!

Co sądzicie o naszym rankingu? Może macie swoje propozycje na dodatkowe udogodnienia w sezonie 2021? Podzielcie się z nami swoją opinią: rezerwacje@na-klifie.pl

Na koniec podsumowanie z udziałem naszym wspaniałych Gości! Do zobaczenia już w majówkę!

Podziel się: