Co u nas słychać?

Co u nas słychać?

Urlop we wrześniu - naładuj baterie przed zimą!

Choć z końcem sierpnia kończą się wakacje, nie oznacza to końca kalendarzowego lata. Wrzesień w Polsce to zazwyczaj nadal przyjemne temperatury, słońce i… spokój! Jednak plusów jest znacznie więcej!

czytaj więcej

Klimatyczny taras i bar letni Na Klifie

Wszystkich naszych Gości oraz turystów spędzających urlop w Rewalu gorąco zapraszamy do odwiedzenia baru letniego Na Klifie! Działamy codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. W Barze Na Klifie serwujemy pyszne przekąski, orzeźwiające napoje, słodk

5 powodów, dla których warto grać w golfa

Coraz więcej osób w Polsce próbuje swoich sił na polu golfowym. Okazuje się, że ten rodzaj aktywności jest nie tylko odprężający i wciągający, ale ma także pozytywny wpływ na zdrowie!

Wycieczki rowerowe są zdrowe!

Wycieczki rowerowe to świetny pomysł na aktywność podczas urlopu. Oprócz niezapomnianych wrażeń, jakich dostarczą przejażdżki po naszych pięknych okolicach, warto wiedzieć, że jazda na rowerze ma także pozytywny wpływ na stan zdrowia.

Naturalna siła aloesu w SPA Na Klifie!

Aloes to roślina, która ma ogromną moc! Współczesne badania naukowe potwierdzają spektakularną aktywność biologiczną substancji zawartych w miąższu z liści aloesu. Witaminy, związki mineralne, enzymy, kwasy i wiele innych bezcennych substancji. Chcemy dzie

5 powodów, dla których warto nas odwiedzić poza sezonem wakacyjnym

Polskie wybrzeże jest piękne o każdej porze roku. Choć najwięcej turystów odwiedza nas w okresie letnim, warto poznać kilka powodów, dla których przyjazd wiosną lub jesienią będzie równie korzystny.

Kompleks Na Klifie tuż przy trasie Nadmorskiego Szlaku Rowerowego wokół Bałtyku R-10

Kompleks Na Klifie znajduje się tuż przy trasie Nadmorskiego Szlaku Rowerowego wokół Bałtyku R-10. Wycieczka rowerowa to idealny sposób na aktywne spędzenie czasu oraz niezapomnianą przygodę.

Domki Na Klifie: Standard, Grill & Fun, Premium - czym się różnią?

W Kompleksie Na Klifie ponad wszystko dbamy o komfort naszych Gości! Oprócz wielu dodatkowych atrakcji nasi Goście mogą wybrać rodzaj domku, który najlepiej spełni ich oczekiwania.

Oferta śniadaniowa w Na Klifie

Świeże pieczywo, dodatki, warzywa, owoce, a nawet chrupiące croissanty! Śniadania w Na Klifie przygotowujemy specjalnie dla naszych Gości.

Nowość! Innowacyjny zabieg SPA w Na Klifie – maska PLÉSYR

Szwajcarska marka PLÉSYR podbija zachodnie rynki medycyny estetycznej! Maska PLÉSYR to naturalna, bezpieczna, nieinwazyjna alternatywa dla botoksu! Z przyjemnością informujemy, że zabieg będzie dostępny dla gości Na Klifie już w tym sezonie.